Galeria


ROK SZKOLNY 2022/2023

Plakaty wyborcze kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łosicach w roku szkolnym 2022/2023


Europejski Dzień Języków


Dzień Tosta


Bezpieczna droga do szkoły - wizyta policjantki


Narodowe Czytanie 2022


Witaj szkoło - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023


ROK SZKOLNY 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022


Zdjęcia: Uczniowie biorą udział w zakończeniu roku szkolnego.Zdjęcia: Pożegnanie i zakończenie roku szkolnego klas ósmych.


Konkurs "Pho3nix Active School"


Zdjęcie: Pamiątkowy dyplom, książka, zdjęcie z autografem Adama Bieleckiego.


Filmik - "Pho3nix Active School"

Artykuł


Żywa lekcja EDB

Dnia 14 czerwca w ramach lekcji Edukacji dla Bezpieczeństwa naszą szkołę odwiedził kpt. Rafał Stefaniuk z PSP w Łosicach. Spotkanie miało na celu pokazanie uczniom zagrożeń jakie występują podczas pożaru. Młodzież ćwiczyła gaszenie płomieni za pomocą gaśnic, każdy chętny mógł użyć sprzętu gaśniczego.


Zdjęcia: Uczniowie gaszą ogień gaśnicami.  


Ognisko klasy 6A

Dnia 7 czerwca odbyło się ognisko integracyjne klasy 6A. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Uczniowie pod opieką p. Marty Kujko i p. Katarzyny Żuromskiej spędzili miło czas grając w piłkę i gry planszowe. Wszyscy bawili się świetnie.


Zdjęcia: Uczniowie podczas spotkania integracyjnego.


Zbiórka dla Burka - "Wielkoduchy" w akcji


Zdjęcia: Uczniowie podczas pobytu w schronisku.

Artykuł


2C - Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka pierwszego czerwca, klasa 2C wraz z wychowawcą wybrała się na lody.

Rok szkolny powoli dobiega końca. Przed nami wakacje i zasłużony odpoczynek. W tym roku to już ostatni klasowy spacer na lody, tym rjedliśmy aż po dwa duże lody.


2C - Dzień Matki

Klasa 2C uczciła ten dzień bardzo uroczyście. Uczniowie w odświętnych strojach poprzez recytację wierszy, śpiewanie piosenek, wyrazili swoją miłość i wdzięczność swoim Mamom, za trud i poświęcenie wkładane każdego dnia w ich wychowanie.

Mamy były bardzo wzruszone i dumne z występów swoich pociech. Były brawa, prezenty, kwiaty, tort i poczęstunek dla wszystkich.


2C - wyjście do Biblioteki Pedagogicznej

23 maja 2022r. uczniowie klasy 2C wraz z wychowawcą p. E. Dmowską wybrali się do Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach. Dzieci dowiedziały się czym jest biblioteka, wskazując różnice pomiędzy biblioteką a księgarnią.

Zapoznali się z pracą biblioteki pedagogicznej jak również zadaniami nauczyciela bibliotekarza. Ważnym elementem spotkania było omówienie zasad poszanowania książek, które zostały nazwane "Prośbami książki".

Na zakończenie drugoklasiści otrzymali pamiątkowe zakładki do książek. Było to spotkanie pełne wrażeń.